Kamptee, Nagpur, Maharashtra
GST No. 27CISPS0308F2Z2
Approx. Rs 1,17,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Max Plate Size | 12 inch |
| Capacity | 300plate/hr |
| Voltage | 240V |
| Brand/Make | Yuvraj Industries |
| Frequency | 50Hz |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
Approx. Rs 45,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Automation Grade | Automatic |
| Max Plate Size | 6 inch |
| Capacity | 500KPH |
| Voltage | 240V |
| Brand/Make | Yuvraj Industries |
| Frequency | 50Hz |
| Material | MS |
| Phase | Single |
Explore More Products
© Yuvraj Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited