Kamptee, Nagpur, Maharashtra
GST No. 27CISPS0308F2Z2
Approx. Rs 50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 100 pcs/hr |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220V |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 70,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 250 pcs/hr |
| Machine Type | Automatic |
| Brand | Yuvraj Industries |
| Frequency | 50Hz |
| Material | MS |
| Usage/Application | For Scrubber Packaging |
| Voltage | 240V |
Explore More Products
© Yuvraj Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited